Dnevni.ba - PRELOADER

Čolina: Nije bilo nimalo lagano kako rezultat ukazuje

19 Lis 2020

Krajnji rezultat utakmice 4. kola rukometne Premijer lige između Izviđača i Vogošće (37:30) sugerira da je to bila uvjerljiva pobjeda, međutim Ljubušaci su se dosta namučili da savladaju Vogošću na svom terenu.

Gosti su u prvom dijelu imali vodstvo od 15:13, u 48. minuti je bilo 26:25 za Ljubušake, da bi onda tim trenera Tonija Čoline protivniku zadao odlučujući udarac serijom od 6:0, čime je priča o raspodjeli bodova zaključena. Izviđač je drugo poluvrijeme dobio rezultatom 24:15.

- Bilo je nervozno prvo poluvrijeme, puno tehničkih grešaka, a po prvi puta nismo imali podršku golmana. Puno nam je značila ova pobjeda. U drugom poluvremenu je bila prava rapsodija, Matej Mandić nam je pomogao s nekoliko intervencija u ključnim trenucima. Izgleda na kraju kao da je bilo lagano, ali nije bilo nimalo lagano. Na kraju smo ih uspjeli umoriti, a svi igrači su se upisali u strijelce. Čestitam im na četiri pobjede u nizu, komentirao je trener Skauta Toni Čolina.

Izviđač su do pobjede nosili Milan Vukšić sa 8, Miloš Kos sa 6 i Stjepan Jozinović sa 5 pogodaka. Kod Vogošće je Ivan Benić postigao 7 golova, a Duško Čelica 5.

U sljedećem 5. kolu, Izviđač će u subotu na zahtjevno gostovanje u Gračanicu.

- Sad s puno samopouzdanja idemo u Gračanicu koja je dosta dobra ekipa. Imamo konačno čitav tjedan dana da se kvalitetno pripremimo za protivnika i jedva čekamo da odigramo i tu utakmicu te pokušamo ostati na broju 1 ljestvice Premijer lige, zaključio je Toni Čolina.

Upravo sastav Gračanice je jedini u subotnjem programu Premijer lige osvojio jedan gostujući bod jer su remizirali kod Lokomotive u Brčkom (25:25). Er.B.