Image default
NOGOMET

PRVA LIGA FBIH: Čapljina domaćin Bratstvu, GOŠK u Živinicama

Danas i sutra su na rasporedu utakmice 11. kola Prve lige FBiH.

Parovi 11. kola (subota)

Slaven – GOŠK         14.30

(Haris Halkić/Sanski Most)

Travnik – TOŠK         14.30

(Dragan Stojić/Mostar)

Rudar – Budućnost    14.30

(Filip Antić/Orašje)

Čapljina – Bratstvo    14.30

(Stipe Kovačević/Tomislavgrad)

Igman – Jedinstvo      14.30

(Suad Nurić/Gračanica)

Nedjelja

Radnik – Zvijezda      14.30

(Sandi Ljevo/Mostar)

Posušje – Orašje         14.30

(Emir Spahalić/Mostar)

Vis SB – Goražde      14.30

(Elvedin Topuzović/Tuzla)

PRVA LIGA FBIH

1. TOŠK         10        6          2          2          20:10   20

2. Jedinstvo    10        6          2          2          12:7     20

3. Rudar          10        6          1          3          18:11   19

4. Vis SB        10        5          3          2          15:9     18

5. Posušje        10        5          3          2          10:5     18

6. Bratstvo      10        5          1          4          15:11   16

7. Zvijezda      10        5          1          4          11:8     16

8. Budućnost  10        4          2          4          13:15   14

9. Travnik       10        3          4          3          7:7       13

10. Orašje       10        3          4          3          15:17   13

11. Goražde    10        3          3          5          13:15   12

12. Radnik      10        3          2          5          11:14   11

13. Igman       10        2          4          4          11:11   10

14. GOŠK      10        2          2          6          6:10     8

15. Čapljina    10        1          3          6          9:22     6

16. Slaven       10        1          3          6          6:20     6

STRIJELCI

8          Selmir Mahmutović (TOŠK)

7          Maid Jaganjac (Bratstvo)

6          Dženan Haračić (Jedinstvo)

            Dino Dizdarević (TOŠK)

5          Mirnes Salihović (Budućnost)

            Kerim Tatar (Goražde)