Dnevni.ba - PRELOADER

Aero spektakl u Živinicama: 17 njemačkih biznismena sletjelo privatnim avionima

27 Svi 2024


Aero spektakl u Živinicama: 17 njemačkih biznismena sletjelo privatnim avionima
Živinice

U Živinicama, bh. gradu gdje svaki 50. stanovnik miriše na milione, održao se skup kakav se ne pamti.

Naime, na sportski aerodrom Ciljuge sletjelo je 17 njemačkih biznismena. Oni su stigli u sportskim privatnim avionima, što je samo po sebi spektakl vrijedan pažnje.

Njemačke biznismene dočekao je gradonačelnik Živinica Began Muhić. Bio je to pravi bh. prijem sa svim pratećim sadržajima, gdje su se naše i njemačke milionske priče isprepletale uz kafu.

Utisci njemačkih biznismena nakon slijetanja u Živinice bili sažeti u jednu riječ, a to je oduševljenje. Možda ne toliko zbog pejzaža ili gastronomije, koliko zbog neizmjerne srdačnosti i otvorenosti ljudi s kojima su se susreli, prenosi Buka.

Ovaj skup nije samo prilika za druženje, nego i mogući prozor u buduće investicije koje bi ovom bh. gradu mogle donijeti još poneki milionski sjaj.

BIH


Motociklist ozlijeđen u sudaru u Mostaru

U nesreći su sudjelovali osobno motorno vozilo i motocikl. Kako je potvrđeno iz policije, ozlije...

02 Srp 2026

Veleposlanstvo Rusije ne priznaje Crishocka: Mjesto visokog predstavnika je upražnjeno

Ruska Federacija ostaje dosljedna svom načelnom stavu da je, nakon Valentina Inzka, mjesto visoko...

02 Srp 2026

S NASTAVKA SUĐENJA BIVŠEM DIREKTORU OSA-E BIH MEHMEDAGIĆU

Tužiteljstvo osporava tvrdnje Obrane o nezakonitosti dokaza

U nastavku suđenja bivšem direktoru Obavještajno-sigurnosne agencije (OSA) BiH Osma...

02 Srp 2026