Dnevni.ba - PRELOADER

Bivši NFL igrač ubio pet osoba prije samoubojstva

09 Tra 2021


Bivši NFL igrač ubio pet osoba prije samoubojstva

Bivši obrambeni igrač u američkoj profesionalnoj ligi u američkom nogometu NFL Phillip Adams (32, na fotografiji) ubio je pet osoba u Rock Hillu u američkoj saveznoj državi South Carolini prije no što je počinio samoubojstvo.

Adams je ubilo doktora Roberta Lessliea (70), njegovu suprugu Barbaru (69), njihovo dvoje unučadi Adah (9) i Noaha (5) te Jamesa Lewisa (38) prije no što je presudio i sebi.

Adams je bio pacijent doktora Lessliea, a ubojstva je počinio u njegovoj ordinaciji gdje je ostavio i jednu teško ozlijeđenu osobu.

Tijekom karijere u NFL-u od 2010. do 2015. godine Adams je odigrao 78 utakmica za New England Patriotse, Seattle Seahawkse, Oakland Raiderse, New York Jetse, Atlanta Falconse i San Francisco 49erse.

OSTALI SPORTOVI


MALI NOGOMET

Liga MZ ove godine na kultnom terenu

Nakon  što je odigran četvrti Futsal turnir 'Mostar Premier kladionica' ('Iza desete'), ljubitelj...

08 Srp 2025

WIMBLEDON

Čilić ipak bez četvrtfinala

Marin Čilić nije uspio po šesti put ući u četvrtfinale Wimbledona.  Talijan Flavio C...

07 Srp 2025

WIMBLEDON

Točno u podne: Čilić lovi četvrtfinale na 'slavnoj travi'

Wimbledonski finalist iz 2017., 36-godišnji hrvatski teniski reprezentativac Marin Čilić (...

07 Srp 2025