Dnevni.ba - PRELOADER

Borac prvi puta u drugoj rundi Lige prvaka

18 Srp 2024


Borac prvi puta u drugoj rundi Lige prvaka
Treća sreća

Borac je uspio. Teškom mukom, ali je uspio.

Banjolučani su se plasirali u drugo pretkolo Lige prvaka nakon što su u dvomeču prvog pretkola bili bolji od albanskog prvaka Egnatije.

U prvom susretu odigranom u Banjoj Luci bilo je 1:0 za Borac, dok je Elbasaniju bilo 2:1 za domaće - nakon penala, ipak konačno slavlje bh. prvaka. 

Borac je tako u trećem pokušaju uspio proći dalje u kvalifikacijam za Ligu prvaka, a dalje, u 2. kolu, čeka ga PAOK. 

Čak i u slučaju ispadanja u dvomeču s Grcima, Banjolučani će nastaviti svoj put u 3. kolu kvalifikacija za Europsku ligu i u tom dvomeču, tko god se nađe s druge strane, već u toj fazi biti u prilici izboriti skupine - Konferencijske lige. 

Put je to kojim je prošle sezone išao Zrinjski i uspio. S. N. 

SPORT


REPREZENTACIJA

Kulašin na Barbarezovom lipanjskom popisu

Izbornik BiH Sergej Barbarez objavio je popis za lipanjske utakmice - prijateljsku sa Slovenijom ...

19 Svi 2025

FK ŽELJEZNIČAR

Poraz od Širokog presudio Širkobriježaninu

Nakon gostujućeg poraza od Širokog Brijega 2:3, Upravni odbor FK Željezničar donio je odluku da D...

19 Svi 2025

IZVIĐAČ

Hoće li biti 'šlag na tortu'?

U zadnjoj prvenstvenoj utakmici godine – remi. Možda neprimjeren rezultat s obzirom na prikazano ...

19 Svi 2025