Dnevni.ba - PRELOADER

Crnogorskog ministra policije otac pozvao na ostavku

06 Sij 2025


Crnogorskog ministra policije otac pozvao na ostavku
Danilo Šaranović,

DANILO Šaranović, ministar unutarnjih poslova Crne Gore, odgovorio je na poziv svog oca Slavka da podnese ostavku poručivši kako nitko iz njegove obitelji nema kontakt s njim te da se stanje "bivšeg člana" njihove obitelji koristi za, kako je rekao, "najodvratnije političke obračune".

"Kada svi politički planovi i jeftine manipulacije propadnu, posegnuti za zloupotrebom situacije jednog bivšeg člana obitelji, s kojim već godinama nitko od nas nema niti želi imati bilo kakav kontakt, može samo najniži ljudski i kriminalni talog, prenosi Index

Moja majka, sestra i ja jedini znamo kroz što smo sve prošli, ali neću od sebe praviti žrtvu. To nije u mom karakteru. Ovo mi je samo dodatno pomoglo da shvatim u kakvom okruženju zlobe živimo. Jasno mi je da postoji sloj ljudi koji nikako da dosegnu svoje dno. Ovo su za mene bile važne životne lekcije koje mi daju dodatni motiv i snagu za dalje. A vi, samo nastavite. Svaka čast", napisao je.

REGIJA


RADISLAV KRSTIĆ

Prvi osuđenik za genocid u Srebrenici prebačen u estonski zatvor

Radislav Krstić, bivši komandant Drinskog korpusa Vojske Republike Srpske kojeg je Haški sud prog...

10 Tra 2025

ANDREJ PLENKOVIĆ

Plenković traži razjašnjenje Srbije zbog protjerivanja hrvatskih državljana

Hrvatski premijer Andrej Plenković u četvrtak je zatražio razjašnjenje srbijanskih vlasti ...

10 Tra 2025

POLITIČKI MOTIVIRANO

Studenti u Srbiji osudili protjerivanje hrvatske liječnice: “Nećemo šutjeti”

Studentski pokret u Srbiji u četvrtak je najoštrije osudio protjerivanje državljanke Hrvatske, li...

10 Tra 2025