Dnevni.ba - PRELOADER

Dubrovnik - Izviđač 34:34, Čolina nezadovoljan

04 Ruj 2020


Dubrovnik - Izviđač 34:34, Čolina nezadovoljan

Jučer su rukometaši Izviđač Central osiguranja odigrali svoju drugu pripremnu utakmicu za predstojeću natjecateljsku sezonu te u Dubrovniku odigrali neodlučno s hrvatskim premijerligašem Dubrovnikom 34:34.

Izviđač je u Dubrovniku nastupio nekompletan, u rosteru je bilo samo 11 rukometaša. Najefikasniji u redovima Izviđača bio je Nikola Primorac sa šest pogodaka, po pet su postigli Milan „Mića“ Vukšić, Ivan Miličević i Luka Bubalo. U listu strijelaca još su se upisali Domagoj Alilović, Stjepan Jozinović i Luka Bubalo po četiri puta, a Fran Pavlović je bio jednom uspješan. Matej Mandić imao je sedam, a Ante Grbavac pet obrana.

- Prvo poluvrijeme odigrali smo korektno napadački, iako je realizacija mogla i morala biti bolja. Nedostajalo je koncentracije kod šutova u „čistim“ situacijama. Koncentracija je mogla i morala biti bolja. U obrani se moramo dignuti na veću razinu. Ne mogu reći da sam zadovoljan. S obzirom na roster, morali smo biti koncentriraniji u napadu i agresivniji u obrani, tako da je to na kraju rezultiralo samo neriješenim rezultatom, zaključio je trener Toni Čolina.

Nova pripremna utakmice za „Skaute“ na rasporedu, s istim protivnikom, je u nedjelju u Gradskoj športskoj dvorani u Ljubuškom.

RUKOMET


RUKOMETNI KAMP 'GRUDE 2025'

Matošević, Mrđen, Ćaćić i drugi ugledni gosti prenose svoje znanje na nove generacije

'Pet dana, učenja, druženja, zabave, igre, rukometa' – tako su u Grudama najavili osmi fest...

22 Srp 2025

IZVIĐAČ

'Hvala Mića na osam premijerligaških sezona i isto toliko trofeja'

Ekipa Izviđača više neće biti ista. Znalo se to odmah po završetku prošle se...

18 Srp 2025

IZVIĐAČ

Nova europska avantura kreće ili sa Kosova ili iz Turske

Prvi rival ljubuškog Izviđača u Europi iduće sezone bit će Bit će to ili kosovski Besa Famgas ili...

16 Srp 2025