Dnevni.ba - PRELOADER

Hrvatska saznala protivnika na Euru

23 Lip 2021


Hrvatska saznala protivnika na Euru

Nakon raspleta skupine E poznato je s kim će Hrvatska u ponedjeljak u Kopenhagenu igrati za plasman u četvrtfinale Eura. Bit će to reprezentacija Španjolske.

Nakon što je pobijedila Škotsku i zauzela drugo mjesto u skupini, Hrvatska je znala da će u osmini finala u ponedjeljak u glavnom gradu Danske igrati protiv drugoplasiranog iz skupine E. Tamo je uoči zadnjeg kola bio totalni kaos i sve četiri reprezentacije imale su šanse biti druge i ići na megdan Hrvatskoj.

Španjolci su deklasirali Slovake 5:0 i svoj dio posla obavili, ali Švedska je nakon sat vremena protiv Poljaka imala 2:0 i držala je čvrsto prvo mjesto te gurala Furiju na Hrvatsku.

No, kad se očekivalo da je to kraj priče, Lewandowski je zabio za 1:2, a šest minuta prije kraja zabio je, činilo se tada, za veliki remi koji Hrvatsku vodi na Švedsku.

No, u 94. minuti je Claesson zabio za 3:2 za Švedsku i Hrvatsku poslao na Furiju.

NOGOMET


KUP

Pirova pobjeda Želje

Poznata su oba finalista Kupa BiH.  Sarajevu, koji je jučer izbacio Borac, večeras se pridr...

16 Tra 2025

LIGA PRVAKA

Ancelottiju prijeti otkaz, Kompany prijeti Inzaghiju!

Sinoć su svoje uzvratne obračune odradili Borussia i Barcelona te Aston Villa i PSG, a večeras će...

16 Tra 2025

ŽELJEZNIČAR - ŠIROKI, 17.30

Oprez Širokobriježana po nekima pretjeran, ali…

Široki i Kup. Posebna je to priča. Ljubav koja odavno traje i koja je tri puta iznjedrila ono naj...

16 Tra 2025