Dnevni.ba - PRELOADER

Hrvatska traži drugu pobjedu protiv Estonije

05 Ruj 2022

Izbornik hrvatske muške košarkaške reprezentacije Damir Mulaomerović nakon 86:65 pobjede protiv Velike Britanije u susretu 2. kola Eurobasketa posebno je pohvalio igrače s klupe koji su dali dodatnu energiju u drugom poluvremenu.

- Čestitam igračima na igri u drugom poluvremenu. Mavra, Gnjidić i Matković dali su nam toliko potrebnu dodatnu energiju da se odvojimo. Britanci su čudna momčad koja ti može zadati probleme ako joj daš igrati, a mi smo joj u prvom poluvremenu to dali, kazao je Mulaomerović.

Upitan o igri Darija Šarića, koji je susret započeo s nekoliko pogođenih šutova s distance, Mulaomerović je odgovorio:

- Dariju je bila potrebna ovakva utakmica kako bi dobio samopouzdanje nakon što dugo nije igrao. Kada počne pogađati šutove izvana, tada može i kreirati s te pozicije te biti onakav Dario kakvoga znamo.

Hrvatska nakon dva kola ima omjer pobjeda i poraza 1-1, a Velika Britanija je na 0-2.

Sljedeći susret Hrvatska će igrati protiv Estonije u ponedjeljak od 14.15 sati. Hina

KOŠARKA

ŠIROKI KRENUO PORAZOM

Velić: Loše smo šutirali za tri poena

Košarkaši Širokog poraženi su na startu kampanje u ABA 2 ligi. U očekivano t...

03 Lis 2024

HKK MOSTAR

Ne lažu se, ali niti podcjenjuju

Doigravanje s Grudama već je lanjski snijeg, pred mladom ekipom HKK Mostar, nadolazećeg je vikend...

02 Lis 2024

ABA 2 LIGA

Široki krenuo porazom

Košarkaši Širokog poraženi su na startu kampanje u ABA 2 ligi. Na gostovanju kod Pelistera u Bito...