Dnevni.ba - PRELOADER

I četvrti ALL STAR garantira spektakl

27 Pro 2024


I četvrti ALL STAR garantira spektakl
Rukomet

Rukometna polusezona je iza nas, ali u Mostaru će se ove subote svejedno igrati rukomet – i to kakav! Sveučilišni rukometni klub Zrinjski Mostar po četvrti put organizira svoj ALL STAR.

- Dvorana na Bijelom Brijegu ponovno će biti ispunjena entuzijastičnom publikom – djecom, mladima i ljubiteljima rukometa koji će imati priliku upoznati svoje idole, osvajače europskih i svjetskih medalja, poručili su iz Zrinjskog u najavi četvrtog ALL STAR vikenda u Mostaru, događaja koji će opet okupiti vrhunske rukometaše iz Mostara, Bosne i Hercegovine, Hrvatske i cijele regije. 

- Kao i prethodnih godina, događaj će privući veliku medijsku pažnju, a izravni prijenos osigurala je televizijska kuća Arena Sport, pohvalio se Zrinjski u kojem se sigurno već priča i o tradiciji. 

Tradiciji zasnovanoj na okupljanju vrhunskih imena na jednom mjestu… a i ovog će puta to biti Marino Marić, braća Karačić, Ivan i Igor, zatim Vedran Delić, Darko Martinović, između ostalih i dobro poznati vratar…

- Bivša 'jedinica' hrvatske rukometne reprezentacije stiže u Mostar na još jedan All Star! 

Marin Šego u karijeri je igrao za Zrinjski i Izviđač, odakle odlazi u Međimurje pa RK Zagreb. Inozemnu karijeru nastavio je u poljskoj Wisli, a još je branio boje Kielcea, Pick Szegeda, francuskog Montpellierea te na kraju karijere njemačkog bundesligaša Frisch Auf Goppingen, naveli su Mostarci. 

Također, ove su godine u opticaju i neka nova imena. 

- Na All Star rukometni spektakl stiže i Fahrudin Melić, najavio je Zrinjski, dodajući: Desno krilo bogatog životopisa ovom spektaklu daje dodatnu čar i najbolji je pokazatelj kako naš događaj iz godine u godinu raste. Melić je ponikao u sarajevskoj Bosni, u karijeri je još branio boje Borca, Goražda, Zrinjskog, slovenskog Gorenja, francuskih velikana PSG-a i Chamberya, a posljednjih sezona nastupao je za hrvatski Nexe, dok trenutačno igra za Vogošću. 

- Osim sportskog dijela, ALL STAR 2024. imat će i humanitarni karakter, a posjetitelji mogu očekivati brojne nagrade, tombolu i iznenađenja koja će dodatno obogatiti ovaj nevjerojatan događaj, poručili su iz Zrinjskog čiji je prošlogodišnji ALL STAR okupio preko pedeset dobro poznatih rukometnih lica. 

Piše: Slaven Nikšić
desk@dnevni-list.ba

 

SPORT


Portugal osvojio Ligu nacija

Portugal je osvojio Ligu nacija boljim izvođenjem penala protiv Španjolske. Regularni dio ...

08 Lip 2025

Luka Modrić po prvi put javno progovorio o nastavku karijere: ‘To je jedina istina...‘

Još nisam donio odluku o tome gdje ću nastaviti karijeru, kazao je kapetan hrvatske reprez...

08 Lip 2025

Alcaraz nakon čudesnog, rekordnog meča: ‘Ovo je jedno od najboljih finala u povijesti Grand Slama!‘

Carlos Alcaraz ostaje kralj pariške zemlje! Spektakularnim preokretom 22-godišnji j...

08 Lip 2025