Dnevni.ba - PRELOADER

Ivanković ni u drugom vezanom duelu s fenjerašem - ne očekuje laganu utakmicu

27 Ožu 2025


Ivanković ni u drugom vezanom duelu s fenjerašem - ne očekuje laganu utakmicu
Opet Sloboda

Trener Zrinjskog Mario Ivanković zna koliko je u bori za naslov važna svaka od preostalih jedanaest utakmica pa tako i sutrašnju - drugu vezanu sa fenjerašem Slobodom - ističe kao zahtjevnu. 

- Zrinjski može i mora bolje, moramo se dignuti u svim segmentima, mislimo li zadržati prvo mjesto, izjavio je Ivanković uoči petka i novog dolaska Slobode Pod Bijeli brijeg, gdje su Tuzlaci prije reprezentativne pauze poprilično namučili Mostarce. 

- Borac je odmah iza nas, a protiv Slobode opet ne očekujem neku laku utakmicu – jer će i ovog puta biti sedam-osam novih igrača u odnosu na zadnju utakmicu. Ali uskoro ćemo svi osim Šunjića biti u trenažnom procesu pa očekujem da to bude bolje, zaključio je Ivanković. 

S. N. 

Standings provided by Sofascore

SPORT


KOŠARKA

Mostarac (opet) spašava posrnule Cibose

Mostarac Marin Rozić (42) ponovno je imenovan na mjesto sportskog direktora Cibone, koja trenutno...

7 h 44 min

ŠIROKI

U Čatežu hvataju zalet za novi pokušaj povratka u vrh

U Širokom ostaju fokusirani na pokušaj povratka u gornji dom bh. nogometa, a na tom...

7 h 46 min

ZRINJSKI

Dobrodošao poraz

Nakon priprema u Međugorju, uslijedila je i ta jedina provjera uoči premijere u San Marinu idućeg...

7 h 50 min