Dnevni.ba - PRELOADER

Karačić najviše koristio Marića, Obšivača i Radeljića

28 Srp 2020


Karačić najviše koristio Marića, Obšivača i Radeljića

Nakon dva dana odmora, nogometaši Širokog Brijega su nastavili s treninzima i pripremama za početak nove sezone i nedjeljnu utakmicu protiv Tuzla Cityja, a sudeći prema pripremnoj statistici, točno se zna od kojih će se igrača očekivati najviše.
U korona - pripremama Široki je odigrao pet pripremnih utakmica u kojima je upisao dvije pobjede (Čapljina i Neretvanac Opuzen) i tri neodlučena ishoda (Posušje, Velež, Željezničar). Priliku za dokazivanje dobilo je 29 igrača od kojih su dvojica bili na 'probnom radu' – klub sada službeno izvještava da je dvadesetogodišnji Đakovčanin Ivan Ikić zadovoljio stručni stožer i uskoro bi trebao potpisati ugovor, dok dvadesetjednogodišnji Ivan Tankuljić iz Jajca ipak nije uspio u tomu pa će karijeru nastaviti u federalnom prvoligašu Jedinstvu, iz Bihaća.
Najviše su u pripremama igrali, i to je ovdje znakovito jer ti će igrači očito biti vrlo važni kada za vikend počne ono pravo, Mateo Marić, Jure Obšivač i Stjepan Radeljić. Veznjak Marić u pet je pripremnih utakmica u igri proveo 302 minute, dok su braniči Obšivač i Radeljić dobili 277, odnosno 264 minute.
Široki novu sezonu, u kojoj neće igrati Europu, otvara domaćim duelom sa Tuzlom – na rasporedu u nedjelju od 20 sati, sa direktnim prijenosom na Areni Sport. J. S.


NOGOMET


IDE NOVI DERBI

Plemići na Koševu bez šestorice!

Radi se o jako, jako važnoj utakmici, ali problemi ne pitaju - a u Zrinjskom ih uoči Koševa iteka...

10 Tra 2025

NOVA SMJENA U DINAMU

Očekivano, baš kao što je dolazak Cannavara bio - neočekivan

'Fabio Cannavaro više nije trener Dinama'. Rečenica je ovo koja je izrečena, napisana nako...

10 Tra 2025

LIGA PRVAKA

Ponavlja li se 2006?

Ostala je krema kreme, a nakon još jedne utakmice – kandidata će za najveće dostignuće biti duplo...

10 Tra 2025