Dnevni.ba - PRELOADER

Konjic: Održan 'Skok u Kazan', titulu najboljeg obranio Dino Bajrić

28 Srp 2024


Konjic: Održan 'Skok u Kazan', titulu najboljeg obranio Dino Bajrić

KONJIC - Sarajlija Dino Bajrić obranio je titulu najboljeg na dvadeset drugom izdanju međunarodnog natjecanja u ekstremnim skokovima u vodu "Skok u Kazan", koje je održano u subotu na glavnoj gradskoj plaži u Konjicu, prenosi Fena.
Drugoplasirani je Igor Arsenić iz Banje Luke, dok je treće mjesto pripalo Evaldu Krnjiću iz Crne Gore.

''Drago nam je što su se u Konjicu ponovo okupili najbolji domaći, ali i skakači iz regije. Kod nas ima mjesta samo za najbolje. Čestitam svim skakačima, a posebno pobjedniku'', kazao je izvršni producent i organizator manifestacije Elmir Miro Hadžialić.

Inače, skokovi se izvode s visine od 16 metara u Neretvu na mjestu koje se naziva Kazan.

Kazan je dimenzija 2x2 i dubine 2 metra, omeđen stijenama na dubini od jednog metra, što skokovima daje posebnu draž i podiže adrenalin, kako natjecatelja, tako i publike. To su tri stijene u rijeci Neretvi koje izlaze i nastavljaju se na kamene stijene pod vodom i tu je dubina otprilike pola metra. Između njih se nalazi rupa, tzv. "Kazan", priopćili su organizatori.

SPORT


MARIN ČILIĆ

'Trka za djecom pomaže mi u pripremi'

U jednom su ga trenutku otpisali, djelovalo je i realno, no više nego iskusni Marin Čilić ...

7 h 37 min

VELEŽ

Masovni razlaz s 'pola svlačionice' samo je još jedan dokaz nove odlučnosti Uprave

U Veležu ovog ljeta misle ozbiljno – na određeni način, dokazao je to i masovni razilazak s čak p...

8 h 39 min

LIGA PRVAKA

U Virtusu znaju da su autsajderi, ali svejedno poručuju da u duel s Mostarcima ulaze puni energije!

Nije da je od strane Zrinjskog, od naše novinarske strane, Virtus totalno zanemaren kao je...

9 h 12 min