Dnevni.ba - PRELOADER

Lanett Whitney proglašena novom "kraljicom Hrvatske", okrunjena za najljepšu djevojku

28 Stu 2024


Lanett Whitney proglašena novom "kraljicom Hrvatske", okrunjena za najljepšu djevojku
Lanett Whitney

Lanett Whitney iz Zagreba odnijela je pobjedu na takmičenju ljepote za Kraljicu Hrvatske 2024. Ova svečanost održana je u jednom zagrebačkom hotelu.

Ona će predstavljati svoju zemlju na izboru za Kraljicu svijeta (Queen of the World), koji će se održati u Rovinju. Krunu joj je predala prošlogodišnja pobjednica Vita Sever, prenosi Klix.

Elena Ewa Naperotti iz Poreča proglašena je prvom princezom, a Lari Ćevid iz Zagreba pripala je titula druge princeze.

Još nekoliko djevojaka osvojilo je vrijedne titule: Gloria Navarro Copa (Kraljica osobnosti), Selma Kahrić (Kraljica fotogeničnosti), Vanesa Strunjak (Kraljica medija) i Sofiia Nadiia Krisman (Kraljica elegancije).

Djevojke su se žiriju, publici i gledateljima ispred malih ekrana predstavile u nekoliko izdanja - prošetale su pistom u kupaćim kostimima, vjenčanicama i svečanim haljinama.

U žiriju je bilo 13 osoba, među kojima su Natalija Brkić, Žigo Hienga, Igor Franković, Marina Blažević itd. Ceremoniju su vodili Zlata Mück Sušec i Mario Sedmak. Prisutni su uživali u nastupu legendarnog Vlade Kalembera, Zoe Šestan i grupe Feminnem.

REGIJA


MILE KEKIN

Oglasio se Mile Kekin: “Vidimo se na koncertu”

Odvjetnik Čedo Prodanović koji zastupa Milu Kekina, u petak uhićenog pjevača i supruga oporbene s...

11 Tra 2025

ANA BRNABIĆ

Brnabić: Nova srbijanska vlada bi trebala biti izabrana do 18. travnja

Zastupnici srbijanske Skupštine održat će sjednicu 14. travnja tijekom koje će se birati nova vla...

11 Tra 2025

FOTO: ISTRA24

Tko je bivša pročelnica koja je uhićena s mužem? Zvali su je kraljicom urbanizacije

Danas je uhićen Mile Kekin. Suprug saborske zastupnice Možemo! Ivane Kekin i bivši frontmen Hladn...

11 Tra 2025