Dnevni.ba - PRELOADER

LIGA PRVAKA: Meškov na krilima Panića slavio protiv europskog prvaka

17 Ruj 2020


LIGA PRVAKA: Meškov na krilima Panića slavio protiv europskog prvaka

Rukometaši Veszprema i Aalborga otvorili su nastup u B skupini Lige prvaka gostujućim pobjedama. Mađari su porazili Nantes sa 28-24, dok je danski sastav slavio protiv Celje Pivovarne Laško sa 31-29.

Veszprem su do pobjede vukli Andreas Nilsson i Dejan Manaskov sa po pet golova, dok je hrvatski rukometaš Manuel Štrlek zabio jedan gol. Nantes je predvodio Kiril Lazarov s pet golova.

U drugom susreu iz B skupine Aalborg je na gostovanju porazio Celje PL sa 31-29. Magnus Saugstrup Jensen je predvodio pobjednički sastav sa sedam golova, dok je u slovenskim redovima najefikasniji bio Tadej Kljun sa šest golova, te Ljubušak Josip Šarac s pet golova. Veron Načinović je dodao jedan gol.

U skupini A Meškov je u Brestu pobijedio skopski Vardar sa 24-22. Kod Meškova je bh. reprezentativac Marko Panić zabio sedam golova, dok je Vardar predvodio Marko Vujin sa šest golova. Za Meškov je nastupio i bh. pivot Vladimir Vranješ.

Flensburg-Handewitt je dobio Vive Kielce sa 31-30, a Igor Karačić je zabio tri gola za poraženi sastav.

RUKOMET


RUKOMET

U Mostaru novi ugovori, u Ljubuškom novo/staro lice

Rukometna sezona je završila ima već neko vrijeme, no klubovi ne spavaju. Oni u Hercegovini sigur...

07 Lip 2025

IZVIĐAČ

Bio je to zadnji ples 'zlatne generacije'

Drukčije teško da je moglo završiti, ali svejedno su rukometaši Izviđača mor...

27 Svi 2025

RUKOMET

Skauti slave duplu krunu

U Ljubuškom slave skoro pa savršenu sezonu. Rukometaši Izviača novi su ...

26 Svi 2025