Dnevni.ba - PRELOADER

Luka Cindrić zbog ozljede napušta Egipat

17 Sij 2021


Luka Cindrić zbog ozljede napušta Egipat

Nakon šokantnog remija protiv Japana na otvaranju svjetskog prvenstva u Egiptu, iz tabora hrvatske reprezentacije dolazi još jedna loša vijest. Jedan od naših najboljih igrača, Luka Cindrić, je otpao zbog ozljede i napušta Egipat.

Igrač Barcelone je tijekom utakmice protiv Japana obnovio ozljedu prepona, koja ga je mučila i ranije, i zbog toga se mora oprostiti od daljnjih nastupa u dresu hrvatske rukometne reprezentacije na ovom Svjetskom prvenstvu.

Nažalost, to je već treće veliko natjecanje na kojemu Luka Cindrić ima problema s ozljedama. Premda je medicinska ekipa u Aleksandriji učinila sve što je mogla, pomoći nije bilo.

Hrvatska se kao i sve ostale reprezentacije nalazi u tzv. balonu i detaljnu dijagnostiku ovdje, nažalost nije moguće napraviti, te je odlučeno će se Luka Cindrić vratiti u Barcelonu i tamo nastavi liječenje.

Umjesto njega izbornik Lino Červar odlučio je prijaviti Janka Kevića.

Hrvatska je u prvom susretu SP-a protiv Japana odigrala 29-29, a u nedjelju je očekuje utakmica protiv Angole. Natjecanje u skupini zaključit će u u utorak protiv Katara.

Plasman u drugi krug SP-a izborit će tri prvoplasirane reprezentacije iz skupine.

RUKOMET


IZVIĐAČ

Skauti pale motore, redizajnirana momčad napast će iste ciljeve

Nakon povijesne sezone, najbolje u povijesti kluba, Izviđač danas kreće u pripreme kroz koje će s...

10 h 27 min

RUKOMET

Karačić dvije godine u Zagrebu

Nakon šest godina provedenih u poljskom Kielceu, Mostarac Igor Karačić, karijeru će nastav...

10 h 29 min

RUKOMETNI KAMP 'GRUDE 2025'

Matošević, Mrđen, Ćaćić i drugi ugledni gosti prenose svoje znanje na nove generacije

'Pet dana, učenja, druženja, zabave, igre, rukometa' – tako su u Grudama najavili osmi fest...

22 Srp 2025