Dnevni.ba - PRELOADER

Meč Lige HNŽ-a će imati humanitarni karakter: FK Bjelopoljac pomaže Jablanici

24 Lis 2024


Meč Lige HNŽ-a će imati humanitarni karakter: FK Bjelopoljac pomaže Jablanici
FK Bjelopoljac

Pod sloganom “Srcem za Jablanicu“ u nedjelju će se igrati veliki derbi Lige  Hercegovačko-neretvanske županije između Bjelopoljca i Blagaja.

3e

Duel decenijskih rivala koji se takmiče u hercegovačkim rangovima već sedam decenija, odigrat će se u okviru osmog kola na stadionu “Ograda“ u Bijelom Polju s početkom od 15 sati.

Sav prihod od prodatih ulaznica će biti doniran porodicama stradalih u prirodnoj katastrofi u Jablanici početkom ovog mjeseca.

Osim ulaznica po cijeni od 5 KM, svi koji tog dana budu na stadionu Bjelopoljca će moći uplatiti i svoje donacije za Jablanicu, ubacivanjem novca u kutije koje će se nalaziti na stadionu.

Hh

Pozivamo sve navijače, simpatizere, i stanovnike Bijelog Polja i okoline da se pridruže ovoj akciji. Naša pomoć je nečiji oslonac u teškim trenucima, poručili sui z Fudbalskog kluba Bjelopoljac.

NOGOMET


ŠIROKI

U Čatežu hvataju zalet za novi pokušaj povratka u vrh

U Širokom ostaju fokusirani na pokušaj povratka u gornji dom bh. nogometa, a na tom...

12 h 26 min

ZRINJSKI

Dobrodošao poraz

Nakon priprema u Međugorju, uslijedila je i ta jedina provjera uoči premijere u San Marinu idućeg...

12 h 30 min

FORMULA 1

Max u Mercedesu? Šanse male, ali ne i nepostojeće

Najbolji vozači žele u najbolje bolide, a ugovori su tu – da se zaobiđu. Dakle, mogućnost d...

03 Srp 2025