Dnevni.ba - PRELOADER

Mostarski Taekwondo klub Cro Star izvrstan u Ulcinju

28 Svi 2023


Mostarski Taekwondo klub Cro Star izvrstan u Ulcinju

U subotu se u Ulcinju u Crnoj Gori odrzao veliki medjunarodni taekwondo turnir Ulcinj Trophy 2023 na kojem je sudjelovalo 550 natjecatelja iz 8 drzava. 

Mostarski Taekwondo klub Cro Star je i ovaj vikend ostvario izvrsne rezultate. Osvojeno je 10 medalja, i to 3 zlatne, jedna srebrna i 6 broncanih.

Zlato: Jelena Cesko, Marko Bosnjak i Matej Dankic.

Srebro: Aleksandra Cabrilo.

Bronca: Josip Bevanda, Iva Maric, Lea Kresic, Mia Ivankovic, Nikol Maric i Matej Sunjic.

"Konkurencija je bila jaka i brojna. Velika pohvala ide svim nasim natjecateljima a pogotovo osvajacima zlatnih medalja. Kroz citav dan su imali borbe te su pokazali puno volje i motivacije. Istaknula bih jos i Aleksandru Cabrilo koja se u svom prvom nastupu uspjela izboriti za srebro." rekla je trenerica Klaudia Maric.

Na ovom turniru su jos nastupili Mia Dreznjak i Filip Vidacak koji se ovaj put nisu uspjeli izboriti za medalju.

Turnir se odrzao u Ulcinju u OS Marsal Tito na 6 borilista s elektronskom opremom Daedo.

OSTALI SPORTOVI


MALI NOGOMET

Liga MZ ove godine na kultnom terenu

Nakon  što je odigran četvrti Futsal turnir 'Mostar Premier kladionica' ('Iza desete'), ljubitelj...

08 Srp 2025

WIMBLEDON

Čilić ipak bez četvrtfinala

Marin Čilić nije uspio po šesti put ući u četvrtfinale Wimbledona.  Talijan Flavio C...

07 Srp 2025

WIMBLEDON

Točno u podne: Čilić lovi četvrtfinale na 'slavnoj travi'

Wimbledonski finalist iz 2017., 36-godišnji hrvatski teniski reprezentativac Marin Čilić (...

07 Srp 2025