Dnevni.ba - PRELOADER

NADAL: Bolovi su se povukli, planiram igrati Wimbledon

18 Lip 2022


NADAL: Bolovi su se povukli, planiram igrati Wimbledon

Španjolski tenisač Rafael Nadal rekao je u petak da se namjerava natjecati u Wimbledonu koji počinje 27. lipnja i na kojem će pokušati osvojiti rekordnu 23. grand slam titulu.

Nakon što je ove godine osvojio i Australian Open i Roland Garros, Nadal, koji je početkom ovog mjeseca napunio 36 godina, rekao je na konferenciji za novinare da su mu se bolovi u ozlijeđenom stopalu povukli i da će u ponedjeljak otputovati u London kako bi započeo pripreme za turnir.

"Ovaj tjedan treninga govori mi da možda postoje mogućnosti", kazao je Nadal.

Nadal godinama boluje od Müller-Weissovog sindroma, degenerativne i neizlječive bolesti koju karakterizira deformacija jedne od kostiju stopala.

Igrač s 22 osvojene grand slam titule otkrio je da je na Roland Garrosu morao igrati pod anestezijom, ali nije bio spreman ponoviti iskustvo na Wimbledonu, turniru koji je osvojio dva puta, 2008. i 2010., a na kojem nije sudjelovao u 2021. godini.

OSTALI SPORTOVI


Stolački Cener 2025: Trka koja spaja sport, zajedništvo i povijest

Stolac će i ove godine biti domaćin jedinstvenog sportskog događaja – Stolačkog Cenera, koj...

7 h 40 min

Mostarci pomeli konkurenciju: Briljirala Sarah Trebović

Na Prvenstvu Federacije BiH za djecu, kadete i juniore u džudou, održanom u Sanskom Mostu, džudis...

19 Tra 2025

“VIVIA RUN&MORE WEEKEND"

PROLJEĆE JE, SVI PUTEVI VODE U BANJALUKU: 8. “Vivia Run&More Weekend" / Banjaluka, 24-25. maj

Majski vjetrovi nose nove boje po starim slikama, iznova i iznova obnavljajući stalnu postavku u ...

18 Tra 2025