NBA: Bogdanović se vratio u akciju

13 Pro 2020

Nakon duge pauze zbog operacije Mostarac Bojan Bogdanović odigrao je prvu utakmicu. Utah Jazz je u pripremnom susretu svladao Phoenix Sunse sa 119:105.

Bogdanović je propustio kompletan nastavak prošle sezone u balonu u Orlandu zbog operacije ruke kojoj je bio podvrgnut, vratio se i ne osjeća probleme. Bojan je odigrao samo prvo poluvrijeme i to 17 minuta za vrijeme kojih je upisao 11 poena (2/4 za dva, 2/6 za tri, 1/1 slobodna) i četiri skoka. Niti ostali starteri Jazzera nisu ulazili u igru u drugom poluvremenu.

Inače najbolji kod Jazzera bio je Jordan Clarkson a 19 poena (5/10 trica) dok je Nigel Williams-Goss dodao 15 poena. Kod Sunsa Langston Galloway ubacio je 17 poena, Devin Booker 16 uz šest asistencija, a Deandre Ayton 11 poena uz 14 skokova.

ŠIROKI KRENUO PORAZOM

Velić: Loše smo šutirali za tri poena

Košarkaši Širokog poraženi su na startu kampanje u ABA 2 ligi. U očekivano t...

HKK MOSTAR

Ne lažu se, ali niti podcjenjuju

Doigravanje s Grudama već je lanjski snijeg, pred mladom ekipom HKK Mostar, nadolazećeg je vikend...

02 Lis 2024

ABA 2 LIGA

Široki krenuo porazom

Košarkaši Širokog poraženi su na startu kampanje u ABA 2 ligi. Na gostovanju kod Pelistera u Bito...