NBA: Boston izborio doigravanje

19 Svi 2021

Boston Celtics su se plasirali u doigravanje nakon što su sinoć sa 118-100 pobijedili Washington Wizardse, a do pobjede ih je vodio Jayson Tatum koji je zabio 50 koševa od čega 32 u drugom poluvremenu.

Kemba Walker je dodao 29 koševa za Boston, koji je izgubio pet od zadnjih šest utakmica regularnog dijela sezone, ali je sada zauzeo sedmo mjesto na Istoku. U prvom krugu doigravanja Celtics će igrati protiv drugoplasirane momčadi Istočne konferencije Brooklyn Netsa.

Washington ima još jednu priliku  za plasman u doigravanje, u četvrtak navečer dočekuje Indiana Pacers u borbi za osmo mjesto Istočne konferencije i za dvoboj protiv Philadelphija 76ersa u prvom krugu play offa.

Bradley Beal je zabio 22 koša za Wizardse, a Russell Westbrook 20 koševa uz 14 skokova i pet asistencija.

Washington je vodio 56-55 na početku treće četvrtine prije nego su Celtics eksplodirali sa 14 koševa zaredom u seriji od 19-2. Njaveći problem Wizardsa bile su trice, zabili su samo tri iz 21 pokušaja. Hina

Indiana Pacers - Charlotte Hornets   144-117
Boston Celtics - Washington Wizards  118-100

ŠIROKI KRENUO PORAZOM

Velić: Loše smo šutirali za tri poena

Košarkaši Širokog poraženi su na startu kampanje u ABA 2 ligi. U očekivano t...

HKK MOSTAR

Ne lažu se, ali niti podcjenjuju

Doigravanje s Grudama već je lanjski snijeg, pred mladom ekipom HKK Mostar, nadolazećeg je vikend...

02 Lis 2024

ABA 2 LIGA

Široki krenuo porazom

Košarkaši Širokog poraženi su na startu kampanje u ABA 2 ligi. Na gostovanju kod Pelistera u Bito...