NBA: Jazz se vratio pobjedama, Bogdanović 10 poena

28 Velj 2021

Brzo su košarkaši Utah Jazza zaboravili na poraz od Miami Heata i pobjedama su se vratili već na nastavku turneje po Floridi. Ovaj put je Jazz gostovao kod Orlando Magica i slavio je s vrlo sigurnih 124:109. Jazz je utakmicu prelomio serijom u trećoj dionici koju je dobio s 33:26 i povećao prednost.

Utah je tako na omjeru 27-7 i vrlo je sigurna na vrhu Zapada, a opet je s 31 poenom fantastičan bio Donovan Mitchell. Rudy Gobert je ubacio 12 poena uz 16 skokova dok je Bojan Bogdanović za 28 minuta imao 10 poena.

Šutirao je Bojan 2/8 iz igre, od čega slabih 1/6 za tricu, ali je poene namaknuo s linije slobodnih bacanja (5/5). Uz to je uhvatio tri skoka i podijelio dvije asistencije. Kod Magica je Nikola Vučević opet dominirao s 34 poena i osam skokova, ali nije bilo dovoljno.

San Antonio Spursi su i dalje bez nekolicine igrača zbog Covida, ali se nakon smrti oca vratio DeMar DeRozan. Ispalo je kao savršena kombinacija jer je DeRozan poveo momčad do pobjede, a priliku je opet dobio Luka Šamanić.

U tijesnoj utakmici Spursi su svladali New Orleans Pelicanse sa 117:114, a DeRozan je imao 32 poena i 11 asistencija. 21 poen je dodao LaMarcus Aldridge. Šamanić je s klupe dobio nešto manje od 14 minuta, ali je ostao bez poena (0/4 šut) uz uhvaćenih pet skokova.

ŠIROKI KRENUO PORAZOM

Velić: Loše smo šutirali za tri poena

Košarkaši Širokog poraženi su na startu kampanje u ABA 2 ligi. U očekivano t...

HKK MOSTAR

Ne lažu se, ali niti podcjenjuju

Doigravanje s Grudama već je lanjski snijeg, pred mladom ekipom HKK Mostar, nadolazećeg je vikend...

02 Lis 2024

ABA 2 LIGA

Široki krenuo porazom

Košarkaši Širokog poraženi su na startu kampanje u ABA 2 ligi. Na gostovanju kod Pelistera u Bito...