NBA: Još jedan double-double sjajnog Zubca u pobjedi Clippersa

15 Tra 2021

Hrvatski košarkaš Ivica Zubac sinoć je u pobjedi svojih LA Clippersa 100-98 nad Detroit Pistonsima upisao još jedan double-double ove sezone sa 18 koševa (šut iz igre 6/10), 13 skokova te dvije asistecije, dvije ukradene lopte i jednim blokom u 32 minute provedene na terenu.

Pobjedu je Clippersima donio Reggie Jackson koji je 2,8 sekundi prije kraja zabio koš za momčad iz Los Angelesa koja je nadoknadila zaostatak od 11 koševa u zadnjih pet minuta utakmice.

Jackson je bio i najboolji strijelac pobjedničke momčadi, utakmicu je završio sa 29 koševa, dok je Luke Kennard dodao 17 koševa i 10 skokova.

Detroit je predvodio Jerami Grant sa 28 ubačaja, a Saddiq Bey je dodao 17.

Zubac, kojem je ov 12. double-double ove sezone, zabio je 16 od svojih 18 koševa u prvom poluvremenu za Clipperse koji su taj dio utakmice zatvorili s prednošću od 53-49.

Minnesota Timberwolves - Milwaukee Bucks       105-130
Charlotte Hornets - Cleveland Cavaliers         90-103
Philadelphia 76ers - Brooklyn Nets             123-117
Toronto Raptors - San Antonio Spurs            117-112
Detroit Pistons - LA Clippers                   98-100
(Ivica Zubac je odigrao 32 minute za LA Clipperse, zabio je 18 koševa i upisao 13 skokova, dvije asistencije, dvije ukradene lopte i jedan blok)

Velić: Loše smo šutirali za tri poena

Košarkaši Širokog poraženi su na startu kampanje u ABA 2 ligi. U očekivano t...

HKK MOSTAR

Ne lažu se, ali niti podcjenjuju

Doigravanje s Grudama već je lanjski snijeg, pred mladom ekipom HKK Mostar, nadolazećeg je vikend...

02 Lis 2024

ABA 2 LIGA

Široki krenuo porazom

Košarkaši Širokog poraženi su na startu kampanje u ABA 2 ligi. Na gostovanju kod Pelistera u Bito...