NBA: Nurkić blizu novog double-doublea; Sunsi izjednačili klupski rekord

01 Pro 2021

NBA: Nurkić  blizu novog double-doublea; Sunsi izjednačili klupski rekord

Bez svoje prve violine (Damiana Lillarda) uspješan je bio i Portland koji je slavio doma protiv Detroita 110-92. S 28 poena kod pobjednika je prvo ime susreta bio C.J. McCollum.

Jusuf Nurkić je susret završio sa 13 poena, 8 skokova i 5 asistencija za 27 minuta. Luka Garza je za goste dobio tri minute i uspio je postići dva poena.

U derbiju dvije vodeće momčadi NBA lige odigranom u Phoenixu domaći Sunsi su svladali Golden State Warriorse 104-96 i tako se izjednačili po učinku (18-3) na vrhu ljestvice, a 17. pobjedom u nizu izjednačili su i klupski rekord. Pobjeda Sunsa je još značajnija s obzirom da je njihov najbolji strijelac Devin Booker zbog ozljede butnog mišića odigrao tek 15 minuta. Deandre Ayton je predvodio pobjedničku momčad sa 24 koša i 11 skokova.

Na drugoj strani Stephen Curry je imao groznu šutersku večer - za 12 koševa je ispucao 21 šut, a pogodio samo četiri, dok je trice gađao 3-14. Ovo je bio prvi poraz Warriorsa nakon sedam uzastopnih pobjeda.

Velić: Loše smo šutirali za tri poena

Košarkaši Širokog poraženi su na startu kampanje u ABA 2 ligi. U očekivano t...

HKK MOSTAR

Ne lažu se, ali niti podcjenjuju

Doigravanje s Grudama već je lanjski snijeg, pred mladom ekipom HKK Mostar, nadolazećeg je vikend...

02 Lis 2024

ABA 2 LIGA

Široki krenuo porazom

Košarkaši Širokog poraženi su na startu kampanje u ABA 2 ligi. Na gostovanju kod Pelistera u Bito...