NBA PREDSEZONA: Bogdanović još jednom potvrdio koliko je nedostajao Jazzu

18 Pro 2020

Utah Jazz upisao je protiv Los Angeles Clippersa novu pobjedu (125:105) uz velike zasluge Mostarca Bojana Bogdanovića.

Bogdanović je odigrao još jednu dobru utakmicu i samo potvrđuje koliko je nedostajao Jazzerima prošle sezone. S druge strane Ivica Zubac je dobio priliku krenuti od prve minute u izostanku Sergea Ibake, ali je potvrdio kako njemu ipak treba malo više vremena za uhvatiti pravu formu.

Po 20 poena kod Jazzera ubacili su Bogdanović (2/2 za dva, 5/9 za tri, 1/1 slobodna, tri skoka) i Jordan Clarkson (5/12 trica), a kod Clippersa Paul George ubacio je 16 poena uz pet asistencija dok su po 13 poena dodali Kawhi Leonard i Luke Kennard. Zubac je za 23 minute ubacio četiri poena (2/7 za dva) uz sedam skokova i dvije asistencije.

ŠIROKI KRENUO PORAZOM

Velić: Loše smo šutirali za tri poena

Košarkaši Širokog poraženi su na startu kampanje u ABA 2 ligi. U očekivano t...

HKK MOSTAR

Ne lažu se, ali niti podcjenjuju

Doigravanje s Grudama već je lanjski snijeg, pred mladom ekipom HKK Mostar, nadolazećeg je vikend...

02 Lis 2024

ABA 2 LIGA

Široki krenuo porazom

Košarkaši Širokog poraženi su na startu kampanje u ABA 2 ligi. Na gostovanju kod Pelistera u Bito...