Dnevni.ba - PRELOADER

NBA: Usprkos učinku sezone Bogdanovića Jazz izgubio od Wizardsa

13 Tra 2021

Iako je hrvatski košarkaški reprezentativac Bojan Bogdanović ostvario svoj najbolji učinak ove sezone sa 33 ubačaja, momčad s najboljim omjerom pobjeda i poraza u NBA ligi Utah Jazz iznenađujuće je izgubila na svom terenu od Washington Wizardsa sa 121-125 prekinuvši tako niz od 24 uzastopna uspjeha na svom terenu.

Bogdanović je na terenu proveo 35:36 minuta uz šut 4-9 za dva, 6-9 za tricu te 7-8 s linije slobodnih bacanja uz pet skokova i jednu asistenciju.

Jazz je sredinom posljednje dionice zaostajao i 13 razlike samo da bi se u posljednjoj minuti primaknuo na samo dva (119-121) no nisu uspjeli kompletirati povratak.

Najučinkovitiji kod domaćih bio je Donovan Mitchell sa 42 koša, dok su Wizardse predvodili Bradley Beal sa 34 poena i Russell Westbrook sa 25 pogodaka te po 14 skokova i asistencija.

Utah je ovim porazom pao na omjer 40-14, dok je Washington na 12. mjestu Istoka sa 20-33.

Velić: Loše smo šutirali za tri poena

Košarkaši Širokog poraženi su na startu kampanje u ABA 2 ligi. U očekivano t...

03 Lis 2024

HKK MOSTAR

Ne lažu se, ali niti podcjenjuju

Doigravanje s Grudama već je lanjski snijeg, pred mladom ekipom HKK Mostar, nadolazećeg je vikend...

02 Lis 2024

ABA 2 LIGA

Široki krenuo porazom

Košarkaši Širokog poraženi su na startu kampanje u ABA 2 ligi. Na gostovanju kod Pelistera u Bito...