Dnevni.ba - PRELOADER

Nurkić skroman protiv Lakersa, James goropadan

23 Kol 2020

LA Lakers su sa 116:108 pobijedili Portland u trećoj utakmici doigravanja Zapadne konferencije za vodstvo od 2-1 u seriji

LeBron James je predvodio pobjedničku momčad sa 38 koševa, 12 skokova i osam asistencija. Anthony Davis je dodao 29 koševa, od čega je 23 ubacio u drugom poluvremenu, uz 11 skokova i također osam asistencija.

Kod Portlanda najbolji je bio Damian Lillard sa 34 ubačaja i sedam asistencija, CJ McCollum je ubacio 28 koševa i osam skokova, a Carmelo Anthony 20 koševa. Jusuf Nurkić nije bio na razini prethodnih mečeva. Bh. košarkaš je utakmicu završio sa 10 poena, 7 skokova i 3 asistencije. Mario Hezonja je odigrao šest minuta za Portland i u tom je vremenu zabio dva koša (šut iz igre 1/5, trice 0/2) i upisao dva skoka.

KOŠARKA

ŠIROKI KRENUO PORAZOM

Velić: Loše smo šutirali za tri poena

Košarkaši Širokog poraženi su na startu kampanje u ABA 2 ligi. U očekivano t...

03 Lis 2024

HKK MOSTAR

Ne lažu se, ali niti podcjenjuju

Doigravanje s Grudama već je lanjski snijeg, pred mladom ekipom HKK Mostar, nadolazećeg je vikend...

02 Lis 2024

ABA 2 LIGA

Široki krenuo porazom

Košarkaši Širokog poraženi su na startu kampanje u ABA 2 ligi. Na gostovanju kod Pelistera u Bito...