Dnevni.ba - PRELOADER

RB Leipzig idućeg tjedna kreće s treninzima

01 Svi 2020


RB Leipzig idućeg tjedna kreće s treninzima

Njemački nogometni prvoligaš RB Leipzig planira od sljedećeg tjedna krenuti s treninzima u koje bi bili uključeni svi članovi momčadi, najavio je u petak klupski direktor Oliver Mitzlaff.

 Bundesligaškim klubovima je trenutačno dopušten trening u manjim skupinama i bez kontakta, kako propisuju mjere zaštite od širenja zaraze novim koronavirusom.

 Mintzlaff je najavio da će svi igrači biti testirani u petak te ponovno u ponedjeljak.

 "Ako svi testovi budu negativni na COVID-19, plan je da od utorka krenemo s momčadskim treninzima", rekao je direktor RB Leipziga

 Njemačka kancelarka Angela Merkel je najavila da će u sljedeću srijedu donijeti odluku o nastavku natjecanja u Bundesligi, a Njemačkoj nogometnoj ligi (DFL) i klubovima je cilj dovršiti prekinutu sezonu do kraja lipnja, prenosi Hina. 

SPORT


KUP BIH

Široki jednom nogom u svom devetom finalu

Široki je bio uvjerljiv u prvom polufinalnom Kup susretu protv Željezničara. Na Pecari je bilo si...

02 Tra 2025

GORAN O NOLETU

'On je perfekcionist, ali nije sve biomehanika'

Novak Đoković defnitivno spada među nekoliko najboljih tenisača svih vremena, ako nije i najbolji...

02 Tra 2025

ITALIJA

Spašava ih 'obilježen čovjek'

Milan u Italiji već neko vrijeme nije najozbiljnija sila za koju je nekad važio, a da stvari ni o...

02 Tra 2025