Dnevni.ba - PRELOADER

Real može igrati protiv Liverpoola u Madridu

24 Ožu 2021


Real može igrati protiv Liverpoola u Madridu

Prva utamica četvrtfinala Lige prvaka između Real Madrida i Liverpoola u travnju neće se morati igrati izvan Španjolske nakon što je španjolska vlada u utorak objavila da će ukinuti ograničenja vezana za dolaske iz Velike Britanije na kraju ovog mjeseca. 

Ograničenja su stupila na snagu u prosincu zbog zabrinutosti vezane za britanski soj korona virusa te je zbog njih Atletico Madrid bio prisiljen igrati prvu utakmicu osmine finala protiv Chelsea u Bukureštu.

Real Sociedad je igrao utakmicu šesnaestine finala Europa lige protiv Manchester Uniteda u Torinu umjesto u San Sebastianu.

Međutim, španjolska je vlada sada objavila da će okončati ograničenja 30. ožujka, što znači da Real može dočekati Liverpool na svom trening terenu “Alfredo di Stefano” 6. travnja.

Također, Granada može dočekati Manchester United u četvrtfinalu Europa Lige na svom stadionu Nuevo Los Carmenes 8. travnja.

SPORT


ŽELJO SLAVIO U MOSTARU

Poraz Zrinjskog u generalnoj probi

Zrinjski je poražen u jedinoj provjeri pred premijeru u San Marinu.  Pod Bijelim brijegom s 2:0 ...

02 Srp 2025

ZRINJSKI

Potpisali sinovi ikona Premijer lige

Roko Šilić i Rino Ivanković dva su nova igrača Zrinjskog. Šilić je sin Dalibora Šilića, nekadašnj...

02 Srp 2025

BALKANCI U SVOM STILU

Čilić odradio, Nole 'pumpao', Džumhur nije mogao

Pomalo tipično 1. kolo Wimbledona je iza nas kada govorimo tenisačima iz regije. Novak Đoković je...

02 Srp 2025