Dnevni.ba - PRELOADER

SIPA u Mostaru uhapsila jednu osobu

21 Velj 2022


SIPA u Mostaru uhapsila jednu osobu

Policijski službenici Državne agencije za istrage i zaštitu (SIPA) danas su na području Mostara lišili slobode jednu osobu po međunarodnoj Interpolovoj potjernici.

Međunarodnu potjernicu je raspisao NCB Interpol Zagreb s ciljem izručenja spomenute osobe u Republiku Hrvatsku.

Osobu lišenu slobode Interpol Zagreb traži radi krivičnog gonjenja za krivično djelo - neovlašteno posjedovanje, proizvodnja i stavljanje u promet opojne droge i suspstanci zabranjenih u sportu.

Na osnovu operativnih saznanja policijski službenici SIPA-e locirali su spomenutu osobu na području Mostara nakon čega je lišena slobode i privedena u prostorije SIPA-e.

Osoba lišena slobode će u zakonskom roku biti predana Sudu Bosne i Hercegovine na dalje postupanje, saopćeno je iz SIPA-e.

Crna kronika


Sud BiH zaprimio optužnicu protiv Debevca, Mehmedagića i Pijuka, odluka u zakonom propisanom roku

Potvrđeno je pisanje našeg portala. Sud BiH potvrdio je u srijedu da je zaprimio optužnicu...

02 Srp 2025

PROZOR-RAMA

Na gradilištu u Prozor-Rami poginuo radnik

Na gradilištu u Ulici kralja Tomislava u Prozor-Rami u ponedjeljak je smrtno stradao radnik (61),...

01 Srp 2025