Dnevni.ba - PRELOADER

ŠIROKI 2020: Domaćini u finalu bolji od Čapljine

12 Ruj 2020

U prethodna dva dana je održan 20. Tradicionalni memorijalni turnir „Široki 2020“ koji se igra u spomen na osnivače, igrače i djelatnike kluba, Stanka Jelčića Ćanku, Vinka Soptu Kiku, Vitomira Buntića i Jozu Soptu.

Pobjednik je domaćin Široki koji je u finalu savladao Čapljinu sa 98:97, dok je u meču za treće mjesto Leotar (Trebinje) sa 88:85 pobijedio Mladost (Mrkonjić Grad). Prethodno je u polufinalu Čapljina pobijedila Mladost (90:84), a Široki savladao Leotar (94:60).

Najbolji igrač turnira je Mate Mandić (Široki), a najbolji strijelac turnira Vladimir Ivelja (Čapljina).

KOŠARKA

ŠIROKI KRENUO PORAZOM

Velić: Loše smo šutirali za tri poena

Košarkaši Širokog poraženi su na startu kampanje u ABA 2 ligi. U očekivano t...

03 Lis 2024

HKK MOSTAR

Ne lažu se, ali niti podcjenjuju

Doigravanje s Grudama već je lanjski snijeg, pred mladom ekipom HKK Mostar, nadolazećeg je vikend...

02 Lis 2024

ABA 2 LIGA

Široki krenuo porazom

Košarkaši Širokog poraženi su na startu kampanje u ABA 2 ligi. Na gostovanju kod Pelistera u Bito...