Dnevni.ba - PRELOADER

Teška nesreća kod Maglaja: Povrijeđene dvije osobe, saobraćaj obustavljen

05 Velj 2025


Teška nesreća kod Maglaja: Povrijeđene dvije osobe, saobraćaj obustavljen
Maglaj

Dvije osobe povrijeđene su u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na magistralnom putu M-17 u mjestu Moševac kod Maglaja, potvrđeno je za "Avaz" iz Uprave policije MUP-a Zeničko-dobojskog kantona.

- U 14.05 sati na magistralnom putu M-17 u mjestu Moševac kod Maglaja dogodila se saobraćajna nezgoda u kojoj su učestvovala dva putnička motorna vozila. Oba vozača su povrijeđena i prebačena su u Dom zdravlja Maglaj radi ukazivanja ljekarske pomoći.

Saobraćaj je obustavljen u potpunosti na ovom dijelu puta i na licu mjesta su policijski službenici Policijske stanice Maglaj i u toku je uviđaj - povrdio je za "Avaz" portaprol MUP-a ZDK Samir Valentić.

 

Crna kronika


POLICIJA

Kamion se prevrnuo kod Doboja, prosule se vreće brašna

Na magistralnom putu M-17 na dionici Maglaj - Doboj jutros je došlo do saobraćajne nezgode u mjes...

7 h 51 min

Sud BiH zaprimio optužnicu protiv Debevca, Mehmedagića i Pijuka, odluka u zakonom propisanom roku

Potvrđeno je pisanje našeg portala. Sud BiH potvrdio je u srijedu da je zaprimio optužnicu...

02 Srp 2025