Dnevni.ba - PRELOADER

Turistička zajednica HNŽ na sajmu turizma u Beču

15 Ožu 2024


Turistička zajednica HNŽ na sajmu turizma u Beču
Ferien Messe

BEČ - Turistička zajednica HNŽ nastupila je na sajmu turizma Ferien Messe, koji se od 14. do 17. ožujka održava u Beču, piše fena.

Prilagođenim promotivnim materijalima i marketinškim alatima je predstavila i približila hercegovačke turističke mogućnosti srednjoj Europi - koja je emitivno tržište broj jedan za nas, priopćeno je iz TZ HNŽ.

Ovaj četverodnevni međunarodni sajam turizma ove godine je fokusiran na odmore, ležeran život, putovanja, zdrav život i uživanja. U tom kontekstu Hercegovina je predstavila sve svoje turističke proizvode. Ovaj svjetski sajam je izrazito posjećen i izvrsno organiziran. Na njemu nastupaju sve mediteranske i srednjoeuropske zemlje, ali i cijela Europa. Također, na sajmu se promoviraju i daleke destinacije.

Blizina sajma i blizina emitivnog tržišta, ali i općenito turistička snaga Europe, ovom sajmu daje veliku vrijednost i TZ HNŽ je i ove godine iskoristila priliku, te išla uskorak s našim konkurentskim okruženjem i ponovno dala doprinos pozicioniraju Hercegovine na turističkoj karti makro regije Europa i svijeta, navodi se u priopćenju.

Biznis


Povećana potrošnja goriva: Koji su mogući uzroci?

Cijene goriva su visoke, pa se pokušava uštedjeti na svakom koraku, a jedan od načina je preispit...

22 Stu 2025

ZARA

Hoće li zaposlenici Zare uništiti prihod kompanije na crni petak?

Radnici španjolske modne kompanije Zara iz sedam europskih zemalja najavili su jučer, prosvjede z...

22 Stu 2025

SAMSUNG

Kompanija Samsung se reorganizirala – za snažniju poziciju na tržištu idu s dva izvršna direktora

Samsung Electronics službeno je predstavio veliku reorganizaciju upravljanja. TM Roh, dosadašnji ...

22 Stu 2025