Dnevni.ba - PRELOADER

U nesreći na Floridi osam mrtvih, 40 ozlijeđenih. Uhićen pijani vozač

15 Svi 2024


U nesreći na Floridi osam mrtvih, 40 ozlijeđenih. Uhićen pijani vozač
Nesreća na Floridi

Vozač kamionet je uhićen na Floridi nakon što je udario u autobus pun radnika pritom usmrtivši osam ljudi. 40 ljudi je ozlijeđeno. Vozač kamioneta je bio pijan, piše index.

Nesreća se dogodila ujutro oko pola sedam po lokalnom vremenu, u autobusu su bile 53 osobe, a strahuje se da će biti još mrtvih jer su neki ozlijeđeni u kritičnom stanju.

Nakon sudara kamioneta i autobusa, autobus je skrenuo s ceste, udario u ogradu i prevrnuo se. Na mjesto nesreće vrlo brzo je stiglo više od 30 kola Hitne pomoći.

Ukupno 40 osoba prebačeno je u bolnicu, od kojih je osam teško ozlijeđeno i nalaze se u kritičnom stanju. Hospitaliziran je i vozač kamiona.

Radnici iz autobusa trebali su stići na  farmu Cannon Farms u Dunnellonu, gdje je tog dana trebala započeti berba lubenica.

Nakon nesreće, iz Cannon Farmsa su putem društvenih mreža objavili da će biti zatvoreni u znak poštovanja prema stradalima i njihovim obiteljima.

Nastavlja se istraga oko nesreće, a pokrenuta  je i GoFundMe akcija kako bi se pomoglo obiteljima poginulih i onima koji su ozlijeđeni.

Vijesti iz svijeta


JD VANCE

Srdačan razgovor Vancea i Vatikana: “Ovaj se posjet održava u delikatnom trenutku”

Američki potpredsjednik JD Vance u subotu je stigao u Vatikan gdje se sastao s visokim dužnosnici...

26 min

NJEMAČKA

Preljubnik pao s hotela u Njemačkoj bježeći od supruge

Šezdesetšestogodišnji preljubnik zadobio je teže ozljede bježeći od svoje su...

37 min

GIORGIA MELONI

Melonina prevoditeljica javno se ispričala: “Dogodila se najgora stvar za jednog prevoditelja”

Prevoditeljica koja radi za talijansku premijerku Giorgiu Meloni javno se ispričala nakon što je ...

46 min