Dnevni.ba - PRELOADER

U pauzu ušli – još stabilniji na vrhu

24 Pro 2024


U pauzu ušli – još stabilniji na vrhu
HKK Zrinjski 1992

U derbiju 6. kola košarkaške lige Herceg-Bosne, Zrinjski je savladao Ramu 93:71 i tako si kupio još malo mira pred prvenstvenu pauzu. 

- Unatoč velikim problemima sa zdravstveni biltenom zadnjih tjedana, naši su košarkaši odigrali odličnu utakmicu i zasluženo pobijedili domaći sastav sa 93:71, izvijestio je HKK Zrinjski 1992. 

Igrači Dženana Rahimća usput su bili i izuzetno napadački efikasni pa je Hadžiselimović potpisao 27, Brajković 20, Zovko 17, Škarica 17, Čavak 9 i Zrno 3 koša.  
- S ovom pobjedom, naš se tim prije blagdanske pauze dodatno učvrstio na vrhu ljestvice s pet pobjeda i jednim porazom, dodaju iz Zrinjskog u kojem su se očito opasno namjerili na titulu prvaka i plasman u prvoligaško društvo u kojem Mostar već ima jednog predstavnika, HKK Mostar.

J. S. 

SPORT


DAMIR DŽUMHUR

U Umagu zamalo ponovio 2017., može li u Torontu do rezultata sezone?

Prošlotjedno finale u Umagu mu je izmaknulo, ali forma u kojoj je trenutno Damir Džumhur (ATP - 6...

2 h 17 min

ŠIROKI BRIJEG

Klafurić razočaran kao da se radi o nizu poraza, a ne o startnom remiju

Široki nije najbolje počeo, mada – trener Dean Klafurić bio je možda i prenaglašeno razočaran dom...

2 h 21 min

POSUŠJE

Maksimović: 'Vratit će nam se'

U Posušju nakon gostovanja na Pecari – oprečno raspoloženje u odnosu na govor tijela...

2 h 25 min