Velež: Rezultat im (opet) nije nevažan

26 Sij 2022

U sklopu nastavka priprema, srijeda je rezervirana za novu kontrolnu provjeru, ovaj put je protivnik Široki Brijeg.

Nekako uobičajeno postaje posljednjih sezona da Velež i Široki Brijeg igraju te kontrolne utakmice bilo da se radi o pripremnom dijelu za polu ili novu sezonu. I dok će za Široki Brijeg to biti treća, za Velež je to druga utakmica (nakon 1:1 na Poljudu) u kojoj realno ostaju tek dileme - s kojim igračima će krenuti Feđa Dudić, odnosno hoće li Širokom Brijegu suprotstaviti istih jedanaest kao recimo Hajduku na Poljudu ili će nešto mijenjati?

Bit će zanimljivo vidjeti i koliku će minutažu dobiti novaci Jovičić, Bajrić i Haskić - protiv Hajduka su Bajrić i Haskić dobili osam minuta više vremena u odnosu na golmana Jovičića.

A kada već pišemo o novacima, opet se spekulira s imenima eventualnog posljednjeg igrača kojeg bi Velež trebao dovesti, toliko puta spominjanog stopera. Sada se pojavilo ime Gagija Margvelašvilija, ali će, tako će čini, ostati na tome.

Radi se  Gruzijcu koji je na polusezoni nosio dres Dinama iz Batumija i još ranije je bio jedan od igrača koji se povezivao s Veležom, međutim kako ni tada, vrlo vjerojatno ni sada stvari neće krenuti dalje od toga. U klubu nemaju komentar, fokusiraju se na iduću provjeru… - Nastavljamo odigravati ove kontrolne utakmice, Široki Brijeg je naravno manja nepoznanica u odnosu na Hajduk mada su i oni promijenili neke igrače, izjavio je Feđa Dudić.

- Vidjet ćemo, utakmica Širokog protiv Hajduka biti će nam neki pokazatelj u pripremi. Opet ćemo probati odigrati koliko možemo u ovom trenutku, nastojat ćemo doći do pozitivnog rezultata, jer bez obzira što se radi o prijateljskim utakmicama, sa svakom dobrom partijom raste samopouzdanje ekipe, dodao je Dudić u najavi susreta koji se s početkom u 14 sati i 30 minuta igra u kampu Musa – Karačić na Mostarskom blatu. F. I.