Dnevni.ba - PRELOADER

Vrijeme je za goste: Mario Zovko uskoro u poznatom show programu

17 Velj 2022


Vrijeme je za goste: Mario Zovko uskoro u poznatom show programu

U emisiji „Vrijeme je za goste“ RTV Herceg Bosne večeras gostuje mostarski glazbenik Mario Zovko.

Vijest o ovom svestranom glazbenom umjetniku, odjeknula je u cijelom svijetu kada je prije nekoliko godina napisao i otpjevao himnu svom omiljenom nogometnom klubu Manchester Unitedu.

Mario će gledateljima, između ostalog, otkriti kako je postao počasni član Old Trafforda, što za njega sad podrazumijeva i doživotne ulaznice za utakmice. 

Govorit će o svom odlasku na čuveni Old Trafford koji je prilikom njegova dolaska otvoren samo zbog njega, kako bi na istom mogao zapjevati.

Također će najaviti i nove glazbene projekte vezane za svoj omiljeni nogometni  klub, kao i  suradnju sa hard 'n' heavy bendom Mustang iz Mostara.

Otkrit će kako je došlo do suradnje ovog benda žestokog zvuka i njega, kao školovanog vokala za klasičnu glazbu.

Mario se posljednjih godina u cijeloj regiji proslavio i po imitacijama poznatih osoba, zbog čega je u medijima prozvan „ čovjekom od stotinu glasova“. 

Emisiju „Vrijeme je za goste“ sa voditeljicom Snježanom Delić pratite večeras od 21 sat i doznajte u kojem poznatom show programu ćemo uskoro bodriti ovog mostarskog glazbenika.

MUZIKA


ADI ŠOŠE PREDSTAVLJA NOVU PJESMU I VIDEO SPOT „VILA“

Popularni Mostarac spreman za veliki koncert u rodnom gradu 26.7.

Jedan od trenutno najpopularnijih mladih pjevača u regiji,  Adi Šoše,  odlučio je sa svojim produ...

7 h 27 min

MOSTAR SUMMER FEST

Večeras počinje Mostar Summer Fest: 15 izvođača za najvrući festivalski parter ovog ljeta

Sve je spremno za tri dana fest hedonizma na Mostar Summer Festu, a festivalske kapije se otvaraj...

03 Srp 2025

DRAGANA MIRKOVIĆ

Mostar spreman za koncert Dragane Mirković

Velika regionalna zvijezda slavi 40 godina na sceni 19.7. na stadionu Kantarevac Koncerti ljeta ...

02 Srp 2025