Dnevni.ba - PRELOADER

Hrvatski premijer Plenković u dvodnevnoj posjeti BiH

04 Ruj 2024


Hrvatski premijer Plenković u dvodnevnoj posjeti BiH
Andrej Plenković

Predsjednik Vlade Republike Hrvatske Andrej Plenković boravit će u radnom posjetu Bosni i Hercegovini, u Sarajevu i Mostaru, danas i sutra, 4. i 5. septembra.

Posjet će započeti u Sarajevu, gdje će se u 11 sati sastati s predsjedateljicom Vijeća ministara Bosne i Hercegovine Borjanom Krišto.

Nakon toga će se Plenković sastati s predstavnicima Zastupničkog doma i Doma naroda Parlamentarne skupštine Bosne i Hercegovine.

Danas u 19 sati hrvatski premijer nazočit će otvaranju mosta Hercegovina kod Počitelja.

Program posjeta nastavlja se u četvrtak sastankom s predsjedateljem Doma naroda Bosne i Hercegovine i predsjednikom Hrvatskog narodnog sabora BiH Draganom Čovićem u Domu HDZ-a BiH (Kneza Domagoja bb) u Mostaru.

Plenković će zatim obići gradilište nove zgrade Hrvatskog narodnog kazališta, posjetit će rektorat Sveučilišta u Mostaru i Sveučilišnu kliničku bolnicu Mostar.

Nazočit će i svečanosti uručenja ugovora Središnjeg državnog ureda za Hrvate izvan Republike Hrvatske u galeriji Biskupijskoga centra, piše Fena.

BIH


NDI UPOZORAVA

Manjak vremena, nedostatak informacija i izazovi s tehnologijom pred izbore u BiH

Kako bi se koristila nova tehnologija, SIP će morati napraviti instrukciju o tome kako će se ta t...

3 h 1 min

VRHOVNI SUD FBIH

Županijska tužiteljica Jasminka Knežević nepravomoćno osuđena na godinu zatvora

Sudac Posebnog odjela za korupciju, organizirani i međukantonalni kriminal Vrhovnog suda Federaci...

3 h 41 min