Dnevni.ba - PRELOADER

Konjic: Uhićen 38-godišnji Sarajlija, prevozio je migrante

14 Ožu 2024


Konjic: Uhićen 38-godišnji Sarajlija, prevozio je migrante
Lišen slobode

KONJIC, – Policija u Konjicu lišila je slobode 38-godišnjeg Sarajliju koji je prevozio migrante, doznaje se u četvrtak u MUP-u Hercegovačko-neretvanske županije, piše Fena.

Kako navode iz policije, u četvrtak u 00,10 sati, policijski službenici PS BS/SP Konjic su u Mostarskoj ulici u Konjicu izvršili kontrolu vozila marke Škoda Octavia, kojim je upravljao H.A. (1986.) iz Sarajeva, a koji je u vozilu prevozio četiri osobe bez važećih dokumenata (migranti).

Po naredbi dežurne tužiteljice Tužiteljstva BiH H.A. je lišen slobode, dok su osobe bez dokumenata zadržane u prostorijama za zadržavanje.

Crna kronika


POŽAR

Požar i dalje aktivan iznad Mostara, vatrogasci cijelu noć gasili vatru

Požar koji je izbio jučer oko 13 sati na brdu Fortica iznad Mostara još uvijek nije pod nadzorom....

14 h 59 min

Identificirano dijete koje je nedavno nestalo u Dravi

Obavljenom identifikacijom tijela pronađenog u četvrtak u Dravi u blizini mjesta Nard potvrđeno d...

11 Srp 2025

SREBRENICA

Svijet se prisjeća Srebrenice: 30 godina od genocida

U Memorijalnom centru Srebrenica – Potočari danas će vječni smiraj pronaći posmrtni ostaci još se...

11 Srp 2025