Dnevni.ba - PRELOADER

Tenis: Bezobrazni Zverev izbačen s tunira

23 Velj 2022


Tenis: Bezobrazni Zverev izbačen s tunira

Treći tenisač svijeta Nijemac Alexander Zverev izbačen je s teniskog ATP turnira u Acapalcu zbog  "nesportskog ponašanja", objavio je Tour u srijedu.

Zverev,koji igra u paru s Brazilcem Marcelom Melom, gotovo je pogodio suca kada je više puta udario sudačku stolicu svojim reketom nakon poraza 2-6, 6-4 (6-10) od Lloyda Glasspoola i Harrija Heliövaara.

Alexander Zverev je u srijedu trebao igrati meč drugog kola u pojedinačnoj konkurenciji protiv sunarodnjaka Petera Gojowczyka, nakon što je u prvom kolu eliminirao Amerikanca Jensona Brooksbyja.

OSTALI SPORTOVI


Stolački Cener 2025: Trka koja spaja sport, zajedništvo i povijest

Stolac će i ove godine biti domaćin jedinstvenog sportskog događaja – Stolačkog Cenera, koj...

22 Tra 2025

Mostarci pomeli konkurenciju: Briljirala Sarah Trebović

Na Prvenstvu Federacije BiH za djecu, kadete i juniore u džudou, održanom u Sanskom Mostu, džudis...

19 Tra 2025

“VIVIA RUN&MORE WEEKEND"

PROLJEĆE JE, SVI PUTEVI VODE U BANJALUKU: 8. “Vivia Run&More Weekend" / Banjaluka, 24-25. maj

Majski vjetrovi nose nove boje po starim slikama, iznova i iznova obnavljajući stalnu postavku u ...

18 Tra 2025