Bogdanović u odličnoj formi

03 Velj 2021

Bojan Bogdanović je sinoć odigrao odlično u pobjedi svojih Utah Jazza, dok je Ivica Zubac imao slab učinak u porazu svojih LA Clippersa.

Utah Jazz je u Salt Lake Cityju sa 117-105 pobijedio Detroit Pistons, a  Bogdanović je utakmicu završio sa 18 koševa (šut iz igre 5/12, trice 4/8) pridodavši tome tri skoka i tri asistencije. Hrvatski je košarkaš pogodio dvije važne trice za Utah u zadnjih minutu i pol igre. Detroit je u zadnjoj četvrtini uspio nadoknaditi razliku od 28 koševa i približiti se na samo četiri no to nije bilo dovoljno. Najbolji strijelac pobjedničke momčadi bio je Donovan Mitchell sa 32 ubačaja.

Jerami Grant je predvodio Pistonse sa 27 koševa, a Mason Plumlee je dodao 17 i 14 skokova.

Od Zubčevih LA Clippersa bolji su u New Yorku sa 124-120 bili Brooklyn Netsi, a Ivica Zubac je u 16 minuta na terenu zabio dva koša (šut iz igre 1/2) i upisao tri skoka.

Brooklyn je na krilima Kyriea Irvinga, koji je bio najbolji pojedinac sa 39 koševa, i Kevina Duranta, koji je ubacio 28 koševa uz devet skokova, prekinuo niz od tri pobjede Clippersa. James Harden je upisao svoj četvrti triple-double u dresu Netsa i 50. u karijeri sa 23 ubačaja, 14 asistencija i 11 skokova.

Kawhi Leonard je bio najbolji u redovima Clippersa, utakmicu je završio sa 33 koša. Paul George je dodao 26, a Nicolas Batum 21. Hina