ĆORIĆ: Velika želja, volja i trud će u nastavku biti nagrađeni

27 Srp 2021

Poslije otvarajućeg poraza od Veleža (2:0) u Mostaru, jednakim rezultatom su nogometaši Posušja izgubili i od Sarajeva na Mokrom Docu (2:0) pred 3.000 gledatelja.

Pogodak za goste stigao je u 39. minuti kada je Amer Dupovac poslao jednu loptu u kazneni prostor Posušja, gdje se sjajno snašao Boris Cmiljanić koji loptu posprema u mrežu za vodstvo svoje momčadi. Kerim Palić je u 71. minuti pucao glavom nakon kornera, a u velikoj gužvi pred golom domaćih Juraj Ljubić je nespretno loptu poslao u vlastitu mrežu.

Trener Posušaka Denis Ćorić je naglasio da je njegova momčad odigrala borbeno i jako dobro, ali da u nekim situacijama nisu imali sreće.

- Čestitam ekipi Sarajeva na osvojena tri boda, jer kada na gostovanju zabijete dva gola onda je pobjeda zaslužena. Mi smo odigrali jako dobru utakmicu, stvorili mnoštvo prilika, ali smo u nekim situacijama platili danak neiskustvu. Mora se reći da je nedostajalo sreće u određenim situacijama. Iako smo izgubili ove dvije utakmice, treba reći da moji igrači pokazuju želju, volju, trud i da se u nastavku prvenstva mora vratiti na terenu. Vjerujem da će njihova borbenost biti nagrađena dobrim rezultatima, jer je ova momčad to zaslužila, rekao je Ćorić i zahvalio gledateljima što su došli u velikom broju:

- Svjesni smo da će nas negdje lopta nagraditi, psihološki je ovo malo nezgodno, ali siguran sam da će nas lopta negdje nagraditi. Lijepo je bilo vidjeti ovu publiku, ovo je sportski grad i mislim da smo se publici odužili na lijep način.

Posušaci i dalje imaju zaista težak raspored jer u sljedećem kolu gostuju Željezničaru, potom su domaćini aktualnom prvaku, banjalučkom Borcu, nakon čega im slijede dva gostovanja, Tuzla Cityju i Leotaru.

- Bez obzira na sve imamo jasan put, rekao sam to i u pripremnom dijelu. Neće nas nekoliko poraza skrenuti s našeg puta, ali niti pobjede. Vjerujem da ćemo ispuniti naše planove te iz utakmice u utakmicu biti sve bolji, poručio je Denis Ćorić. J.S.

NOGOMET

OSTAVKE NA PECARI

'Već dugi niz godina ne idemo u pravom smjeru'

Nakon što je poslije domaćeg remija s GOŠK-om šef struke Karačić ponudio ost...

5 h 35 min

ZLATNA LOPTA

Zna se, već... nastavlja se dominacija jednog kluba

Mjesec je dana do objave imena osvajača Zlatne lopte, ali španjolska Marca tvrdi da se pobjednik ...