Doveli i drugog brata Halilovića, treći je još uvijek daleko od Mostara

Velež
Velež se očito namjerio na nogometnu lozu Halilović.
Jer Mostarci su nakon Dine Halilovića, jednog od istaknutijih prošle sezone, sada potpisali i najmlađeg od trojice braće, Damira.
Damir je karijeru započeo u omladinskim kategorijama Dinama, gdje se od trojice braće najviše istaknuo 29-godišnji Alen (svojevremeno u Barceloni, danas u Fortuni Sittard), a pored nastupa za svoj matični klub, igrao je i u omladinskom pogonu Intera iz Zaprešića i Sesveta.
Svoje prve seniorske minute bilježi u ekipi Cibalije, u čije redove prelazi u kolovozu prošle godine, gdje se zadržava jednu polusezonu. Nakon Cibalije nogometni ga put odvodi u WWin ligu Bosne i Hercegovine, kada početkom veljače potpisuje za GOŠK iz Gabele. Ima samo 19 godina i defanzivni je vezni.
S obzirom da status Dine još nije riješen, možda ostane, a možda i ode, moglo bi se dogoditi da Velež od iduće sezone zaigra s dvojicom Halilovića u ekipi.
Treći? Alen je (zasad) ipak predaleko od Mostara, kilometrima i kvalitetom.
S. N.