Dnevni.ba - PRELOADER

Emery: Moramo se psihološki dići uoči utakmice s Dinamom

12 Tra 2021


Emery: Moramo se psihološki dići uoči utakmice s Dinamom

Villarrealov trener Unai Emery nada se da domaći prvenstveni poraz 1-2 od Osasune, kojim je prekinut niz njegove momčadi od šest pobjeda u svim natjecanjima, neće psihološki utjecati na njegove igrače uoči uzvratne utakmice Europske lige s Dinamom u četvrtak.

Susret s hrvatskim prvakom nazvao je "dobrom prilikom" za povratak pobjedama.

"Psihološki moramo ostati uravnoteženi. Nakon ovakve utakmice prvo se osjeti razočarnje, a onda je se trebaš riješiti što prije. Kada budem pregledavao ovu utakmicu i dublje ju analizirao, kako bih izvukao zaključke, sigurno će se i moje emotivno stanje popraviti, jer je ekipa radila dobre stvari", izjavio je Emery u nedjelju na konferenciji za medije.

"U četvrtak nas čeka utakmica kojoj se veselimo, nalazimo se u fazi sezone u kojoj su naši ciljevi i dalje dostižni. Danas smo napravili korak unatrag, ali ne zato što smo htjeli, nego zbog događaja u ovoj utakmici i zbog zasluge Osasune", dodao je.

NOGOMET


ŽELJO SLAVIO U MOSTARU

Poraz Zrinjskog u generalnoj probi

Zrinjski je poražen u jedinoj provjeri pred premijeru u San Marinu.  Pod Bijelim brijegom s 2:0 ...

02 Srp 2025

ZRINJSKI

Potpisali sinovi ikona Premijer lige

Roko Šilić i Rino Ivanković dva su nova igrača Zrinjskog. Šilić je sin Dalibora Šilića, nekadašnj...

02 Srp 2025

VELEŽ

Ostaje problem klasičnog napadača i finog kreatora

I iduće sezone bit će jedan Halilović u dresu Veleža - to je sada izvjesno. Najmlađi od trojice b...

02 Srp 2025