Dnevni.ba - PRELOADER

'Gledat ćete borbenog Želju!'

12 Lip 2024


'Gledat ćete borbenog Želju!'
Ćorić dao obećanje

Željezničar je danas potvrdio Denisa Ćorića kao novog trenera, a ovaj je dao jedno obećanje navijačima. 

- Nisam trener koji će davati neke bombastične izjave, ali mogu slobodno reći da ćete gledati čvrstog i borbenog Želju, sa puno htjenja i želje, svaki trening i utakmicu, jer ovaj klub i navijači to zaslužuju. Budite sigurni da će biti tako, poručio je Širokobriježanin koji je prošlu sezonu završio u Posušju, kojeg je odveo do konačne pete pozicije. 

S obzirom da se dobar dio sezone borio za ostanak, Željezničar je prošlu sezonu okončao na zapravo dobrom šestom mjestu. 

Prethodno imenovanju Ćorića, ranije trenera još GOŠK-a i Širokog, Željezničar je predstavio i novog sportskog direktora, bivšeg bh. reprezentativca Elvira Rahimića. 

S. N. 

SPORT


Umirovio se Miralem Pjanić

Jedan od najboljih nogometaša u povijesti reprezentacije Bosne i Hercegovine, Miralem Pjan...

6 h 36 min

FIFA o Modriću: Kapetan koji je san pretvorio u stvarnost

Međunarodna nogometna federacija (FIFA) na kraju 2025. godine donosi pregled deset nogometnih zvi...

6 h 42 min

Sigurdsson objavio popis igrača za završne pripreme uoči EP-a

Izbornik hrvatske muške rukometne reprezentacije Dagur Sigurdsson objavio je popis od 22 i...

6 h 54 min