Dnevni.ba - PRELOADER

Gordan Firić se priključio pripremama reprezentacije, Zmajeve na treningu posjetio Nenad Marković

07 Kol 2022


Gordan Firić se priključio pripremama reprezentacije, Zmajeve na treningu posjetio Nenad Marković

Stručni štab muške košarkaške reprezentacije Bosne i Hercegovine je kompletiran. Nacionalnom timu sinoć se na Vlašiću priključio Gordan Firić, koji će biti pomoćnik selektoru Adisu Bećiragiću.

Na današnjem treningu Zmajevima je priređeno i lijepo iznenađenje, jer ih je posjetio legendarni Nenad Marković, trenutno trener francuskog Dijona. Rad reprezentativaca i stručnog štaba je protekao u sjajnoj atmosferi, kako je to i običaj posljednjih dana na Vlašiću.

Podsjetimo, dolaskom Jusufa Nurkića prije nekoliko dana kompletiran je i igrački kadar. Zdravstveni bilten je odličan, svi košarkaši treniraju punim intenzitetom.

KOŠARKA


KOŠARKA

Mostarci ostali bez dvije velike 'stavke'

Košarkaši Mostara ispali su iz Prvenstva BiH, ali nisu izgubili samo status prvoligaša.  Borili ...

2 h 24 min

KK JAHORINA - HKK ZRINJSKI, 19.00

Kad sezona stane u zadnje kolo…

Odavno je zaboravljen onaj teški poraz (-40) u debiju na najvišem rangu protiv Radn...

19 Tra 2025

ABA 2 LIGA

Studenti na pragu povratka u ABA ligu

Dok nas u domaćem prvenstvu u zadnjem kolu očekuje prava ludnica u borbi za ostanak, u kojoj će s...

18 Tra 2025