Dnevni.ba - PRELOADER

Jadon Sancho sve bliže dolasku u Manchester United

31 Svi 2021


Jadon Sancho sve bliže dolasku u Manchester United

Manchester United je sve bliže tome da ovog ljeta napokon dovede u svoje redove krilnog napadača Borussije Dortmund Jadona Sancha (21). Britanski mediji navode da je United već sve dogovorio sa Sanchom, ali da se još čeka formalna ponuda njemačkom klubu.

Manchester United je i prošlog ljeta pokušao dovesti Sancha, ali nisu htjeli platiti odštetu od 120 milijuna eura. Sada je Borussia spremna pustiti engleskog reprezentativca za 90 milijuna eura, a United se nada da bi mogao još sniziti odštetu.

Sancho je u Borussiju došao u ljeto 2017. iz omladinskog pogona Manchester Cityja za osam milijuna eura. U četiri sezone zabio je 50 golova u svim natjecanjima, a samo u Bundesligi je ostvario 38 pogodaka i 49 asistencija. Ugovor s njemačkim klubom ističe mu u lipnju 2023.

NOGOMET


Modrić i Milan pobijedili Romu i došli na bod do Napolija

U derbiju 10. kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan je na San Siru pobijedio Romu sa 1-0, a...

10 h 57 min

TABAKOVIĆ DVOSTRUKI STRIJELAC, POVREDA BURNIĆA

Barbareza muče ozljede, Lucescua slaba forma glavnih igrača

Sergej Barbarez je sa svojim pomoćnicima Mirkom Hrgovićem, Sašom Papcem, Ninoslavom Milenk...

11 h 5 min

UČINAK ODLIČAN, SLIJEDI DINAMO Štimac: Zrinjski mora pokazati više ako želi dominirati ligom

n Zrinjski je u posljednjih 14 dana odigrao čak pet susreta u sklopu tri natjecanja pri čemu je u...

11 h 13 min