Dnevni.ba - PRELOADER

Konaković: Nećemo ulaziti u aranžmane da nešto potpišemo pa slažemo

22 Stu 2022


Konaković: Nećemo ulaziti u aranžmane da nešto potpišemo pa slažemo

Predsjednik NiP-a Elmedin Konaković nakon sastanka Osmorke na kojem je usuglašen sporazum koji će u petak biti potpisan s HDZ-om, kazao je da se radi o vrsti dogovora koja do sada nije viđena u BiH.

"Napokon se pojavljuje malo svjetlo na kraju tunela i počinje priča koja ne počinje konfliktom. Osobne i stranačke interese smo uspjeli spakovati zarad društvenih. Klima je drugačija. Spremni smo u interesu zemlje raditi oko onoga oko čega se možemo dogovoriti", izjavio je.

Konaković je naglasio da Osmorka neće ulaziti u aranžmane u kojima će nešto potpisati pa slagati.

"Dogovor koji potpišemo bit će nešto na što će građani biti ponosni", dodao je. Kazao je da se o kadrovskim rješenjima još nije razgovaralo, ali da će i to doći na red te da vjeruje da će u rukovodstvima parlamenata biti i kadrovi iz ove koalicije.

"Važnije nam je da se sve upakira kako treba, da poslije ne bude zastoja", zaključio je.

DNEVNI


U novom broju donosimo

Novi broj

09 Srp 2025

U novom broju donosimo

Novi broj

08 Srp 2025

U novom broju donosimo

Novi broj

07 Srp 2025