Dnevni.ba - PRELOADER

Luka Cindrić zbog ozljede napušta Egipat

17 Sij 2021


Luka Cindrić zbog ozljede napušta Egipat

Nakon šokantnog remija protiv Japana na otvaranju svjetskog prvenstva u Egiptu, iz tabora hrvatske reprezentacije dolazi još jedna loša vijest. Jedan od naših najboljih igrača, Luka Cindrić, je otpao zbog ozljede i napušta Egipat.

Igrač Barcelone je tijekom utakmice protiv Japana obnovio ozljedu prepona, koja ga je mučila i ranije, i zbog toga se mora oprostiti od daljnjih nastupa u dresu hrvatske rukometne reprezentacije na ovom Svjetskom prvenstvu.

Nažalost, to je već treće veliko natjecanje na kojemu Luka Cindrić ima problema s ozljedama. Premda je medicinska ekipa u Aleksandriji učinila sve što je mogla, pomoći nije bilo.

Hrvatska se kao i sve ostale reprezentacije nalazi u tzv. balonu i detaljnu dijagnostiku ovdje, nažalost nije moguće napraviti, te je odlučeno će se Luka Cindrić vratiti u Barcelonu i tamo nastavi liječenje.

Umjesto njega izbornik Lino Červar odlučio je prijaviti Janka Kevića.

Hrvatska je u prvom susretu SP-a protiv Japana odigrala 29-29, a u nedjelju je očekuje utakmica protiv Angole. Natjecanje u skupini zaključit će u u utorak protiv Katara.

Plasman u drugi krug SP-a izborit će tri prvoplasirane reprezentacije iz skupine.

RUKOMET


SRK ZRINJSKI

Mandarić: Ne, još nije gotovo

U Zrinjskom su svjesni da još nisu završili posao – iako to najveći dio navijača već neko vrijeme...

22 Svi 2025

IZVIĐAČ

Hoće li biti 'šlag na tortu'?

U zadnjoj prvenstvenoj utakmici godine – remi. Možda neprimjeren rezultat s obzirom na prikazano ...

19 Svi 2025

RUKOMETNI KUP

Domaćinima pripala čast otvaranja F4 turnira

U subotu Izviđač igra zadnju prvenstvenu utakmicu, no zavjesa na sezonu Skauta bit će spuštena te...

15 Svi 2025