Dnevni.ba - PRELOADER

Luka Jović i službeno na posudbi u Eintrachtu

14 Sij 2021


Luka Jović i službeno na posudbi u Eintrachtu

Real Madrid i Eintracht Frankfurt postigli su u četvrtak sporazum kojim se i službeno ovjerava povratak u njemački klub srpskog napadača Luke Jovića (23) na posudbi do kraja sezone.

Jovićev povratak u Eintracht potvrdio je i sportski direktor njemačke momčadi Fredi Bobić.

- Luka Jović bit će nam posuđen do ljeta. Moramo još riješiti nekoliko detalja poput medicinskog pregleda. Nadam se da će se vrlo brzo vratiti kući. Luki u posljednje vrijeme u Madridu nije bilo lako. Za njega je važno vratiti se u Eintracht, rekao je Bobić u četvrtak.

Jović je odigrao odličnu sezonu za klub iz Frankfurta 2018-2019 . godine, a to mu je u ljeto 2019. donijelo prelazak u Real Madrid za 60 milijuna eura.

Jović je ove sezone odigrao samo pet utakmica i 208 minuta za Real zbog loše forme, ozljeda i koronavirusa.

NOGOMET


HAJDUK

Garcia konačno potvrđen

'S posebnim zadovoljstvom možemo potvrditi kako je Gonzalo Garcia novi trener prve momčadi Hajduk...

13 Lip 2025

LUKA MODRIĆ

Milan će ipak sačekati!

Možda je donekle bilo očekivano, ali svejedno je vijest - da će Luka Modrić dobiti priliku od Rea...

13 Lip 2025

ZRINJSKI

Kakav će kadar Ivanković okupiti u nedjelju?

Nedjeljni početak priprema donijet će neki novi Zrinjski, no koliko drukčiju momčad će Mario Ivan...

13 Lip 2025